Het jaarverslag van 2024 is inmiddels op onze website gepubliceerd. Je vindt het op de pagina Wat we bieden in een blokje met ‘Over DNN’. Ook kun je hier direct het volledige jaarverslag lezen.
In 2024 zijn alle 65 dementienetwerken van Nederland bij ons aangesloten. Een hele mooie en belangrijke stap waar wij trots op zijn. Wij maken impact door netwerken en netwerkcoördinatoren met kennis te ondersteunen en samenwerking tussen netwerken te stimuleren. Met als doel om samen te werken aan een betere zorg voor mensen met dementie en hun naasten.
“De DNN-slogan ‘de kracht van samen voor een goed leven met dementie’ is waanzinnig belangrijk. Het is belangrijk om jezelf niet te verliezen in organisatorische vraagstukken. De kern blijft dat het gaat over de zorg voor mensen met dementie.”
– Hansje Pontier, voorzitter Dementie Netwerk Nederland